Regulamin zakupu

FreeArtGallery – Spółka pod firmą Free Art Gallery sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Karola Libelta 1A/2, 61-607 Poznań
Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000796566, posiadająca numer NIP 7831804199, REGON 383958960
Kontakt możliwy jest pod adresem: kontakt@freeartgallery.pl lub za pomocą innych wskazanych na stronie internetowej kanałów komunikacji.


Zgłoszenie Artysty

1. Artysta chcący wystawić swoje dzieło na stronie FreeArtGallery dokonuje zgłoszenia poprzez formularz udostępniony pod domeną freeartgallery.pl (zakładka Artyści, następnie Wyślij zgłoszenie)

2. Artysta w formularzu podaje swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, a po zapoznaniu się z Polityką prywatności i Regulaminem oraz wyrażeniu zgody na ich postanowienia, przechodzi do dalszego etapu.

W drugim etapie zgłoszenia Artysta wypełnia pole Biografia oraz wstawia swoje zdjęcie profilowe i max. 5 zdjęć z katalogu swoich przykładowych prac. Po uzupełnieniu formularza wysyła zgłoszenie do akceptacji (zgłoszenie nie staje się od razu widoczne na stronie).

Po poprawnym wysłaniu zgłoszenia, administrator strony niezwłocznie, nie dłużej niż w terminie 10 dni (licząc od dnia następnego po wysłaniu zgłoszenia) przeprowadza akceptację zgłoszenia.
Jeżeli w ww. terminie Artysta nie otrzyma maila z akceptacją ze strony FreeArtGallery, wprowadzone wcześniej przez niego dane zostaną usunięte z bazy danych FreeArtGallery.

3. Po akceptacji zgłoszenia, Artysta otrzymuje wiadomość e-mail ze strony FreeArtGallery z loginem i hasłem.

 

Regulaminy dla funkcjonowania strony internetowej freeartgallery.pl Spółki pod firmą Free Art Gallery sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w serwisie internetowym prowadzonym pod domeną freeartgallery.pl w zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną.
Regulamin jest dokumentem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności Wyrażam zgodę